KONST / Litografier / Färglitografi 12533207
nr 1253 3207
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1977, numrerad 28/30. Motivet: 60x80 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 6 maj 2019
kl 18:58:29
700 kr
800 kr
900 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe